Hodinky s modrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic CHPO

Hodinky s modrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic

90.99 €

Příjemné pocity navazující Hodinky s modrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic s trendy značkou CHPO - tento produkt dodáváme po slevě za 90.99. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pri objednávke nad 60 od nás máte DOPRAVU ZADARMO. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Značka: 
SKU: 7340089103180
Do obchodu

Popis

CHPO

Model inšpirovaný klasickými vintage hodinkami . Ich dizajn je jednoduchý, ale rozhodne nie nudný, preto sa hodia na všetky príležitosti. Môžete si ich vziať na svadbu, na pracovný pohovor aj na tú najdivokejšiu párty.

CHPO je švédska značka s poslaním vyrábať hodinky a slnečné okuliare pre každú príležitosť , pre všetkých bez rozdielu a v takej cene, aby si ich každý mohol dovoliť . Nezáleží na tom, či ste muž, alebo žena, ako sa obliekate alebo odkiaľ pochádzate. CHPO je naozaj pre všetkých. Inšpiráciu berie vo skateboardingu, hudbe a umení. A pretože jej nie sú ľahostajné spoločenské problémy, podporuje najrôznejšie neziskové a charitatívne organizácie . S CHPO budete nielen vyzerať štýlovo, ale podporíte aj dobrú vec.

Parametry produktu Hodinky s modrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic

  • Název: Hodinky s modrým remienkom z vegánskej kože a ciferníkom v striebornej farbe CHPO Rawiya Classic
  • Cena: 90.99 EUR
  • Výrobce: CHPO
  • EAN: 7340089103180
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce