Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Jedálenský stôl v dekore orechového dreva sømcasa Helga, 180 × 95 cm s akostnou značkou sømcasa - tento artikel neprepásnite za takmer veľkoobchodnú cenu 445.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.
Stolujte štýlovo v spoločnosti tohto krásneho stola, ktorý pôsobí na prvý pohľad veľmi ľahko a vzdušne, hoci je veľmi pevný a nezlomí ho ani poriadna hostina.
Ide o kúsok, ktorý vám nezovšednie ani za pár rokov. Kúsok, na ktorý budete právom pyšní, a ktorý bude dominantou vašej jedálne.
O značke:
sømcasa je španielska značka pôsobiaca na trhu už od roku 1990, ktorej produkty vynikajú predovšetkým originalitou a kvalitou prevedenia.
Tento nábytok je kombináciou toho najlepšieho, čo ponúka škandinávsky dizajn a štipka južanského temperamentu. Protiklady sa totiž priťahujú a tieto dva aspekty tvoria dokonalý, nadčasovo krásny pár, ktorý váš domov rozžiari a dodá mu nevšednosť.