Kameninový džbán Bloomingville Bea Bloomingville

Kameninový džbán Bloomingville Bea

35.00 EUR €

Špičkové zboží, Kameninový džbán Bloomingville Bea oblíbené značky Bloomingville - toto zboží si můžete nechat poslat téměř zdarma za 37.00. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Značka: 
SKU: 5711173240593
Do obchodu

Popis

Bloomingville

Príjemne nostalgicky ladená kolekcia Bea od značky Bloomingville vás očarí svojou nesmiernou nežnosťou ktorá sa vďaka kamenine snúbi s praktickou odolnosťou. Tento riad jednoducho pozdvihne každé všedné raňajky na slávnostnejšiu nôtu a príjemne dotvoria každý skutočne výnimočný okamih ♥

O značke:
Dizajnérka Betina Stampe bola pri zakladaní značky Bloomingville v roku 2000 poháňaná láskou k severskému štýlu bývania. Odvtedy zdieľa svoje nadšenie so svetom. Na trh prichádza s kreatívnym riešením pre každé bývanie vďaka scandi riešeným doplnkom a dekoráciám (a to aj pre tých najmenších). Spolu so svojím mužom, ktorý sa stal CEO Bloomingville, sa snaží udržať hlavnú myšlienku značky aj po všetkých tých rokoch: rozdávať radosť v maličkostiach.

Parametry produktu Kameninový džbán Bloomingville Bea

  • Název: Kameninový džbán Bloomingville Bea
  • Cena: 37.00 EUR
  • Výrobce: Bloomingville
  • EAN: 5711173240593
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce