Koberec Flair Rugs Aurora Denim

Koberec Flair Rugs Aurora Denim, 160 × 230 cm

116.90 €

Trhom osvedčený produkt, Koberec Flair Rugs Aurora Denim, 160 × 230 cm s akostnou značkou Flair Rugs - tento artikel čaká na vás v jedinečnej akcii za 116.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 5031193671888
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Doprajte si nefalšované pohodlie a nápaditý dizajn v jednom. S kobercom z kolekcie Aurora od značky Flair rugs takéto spojenie hravo dosiahnete. Ochránite s ním podlahu pred poškodením, vaše nôžky pred zimou a zároveň krásne pristane vášmu interiéru.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Koberec Flair Rugs Aurora Denim, 160 × 230 cm

  • Název: Koberec Flair Rugs Aurora Denim, 160 × 230 cm
  • Cena: 116.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193671888
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce