Koberec Flair Rugs Bijoux Red Brown

Koberec Flair Rugs Bijoux Red Brown, 160 × 230 cm

138.90 €

Spokojnosť prinášajúci Koberec Flair Rugs Bijoux Red Brown, 160 × 230 cm s preslávenou značkou Flair Rugs - tento tovar si môžete objednať za mimoriadne nízku cenu 138.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60 EUR. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5031193652979
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Máte radi výraznejšie vzory a nápadité farby? Tých sa vám s týmto kobercom z kolekcie Bijoux od značky Flair Rugs rozhodne dostane. Jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke s praktickou stránkou veci. Ide tak o ideálny interiérový doplnok, ktorý vám bude ležať pri nohách. Doslova.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Koberec Flair Rugs Bijoux Red Brown, 160 × 230 cm

  • Název: Koberec Flair Rugs Bijoux Red Brown, 160 × 230 cm
  • Cena: 138.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193652979
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce