Koberec Flair Rugs Blossom Charcoal Pink

Koberec Flair Rugs Blossom Charcoal Pink, 80 × 150 cm

65.90 €

Jedinečná nabídka, Koberec Flair Rugs Blossom Charcoal Pink, 80 × 150 cm oblíbené značky Flair Rugs - tento artikl nepropásněte s úžasnou cenovkou 65.90. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 60€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Značka: 
SKU: 5031193620275
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Máte radi výraznejšie vzory a nápadité farby? Tých sa vám s týmto kobercom z kolekcie Bijoux od značky Flair Rugs rozhodne dostane. Jeho nezameniteľný dizajn ide ruka v ruke s praktickou stránkou veci. Ide tak o ideálny interiérový doplnok, ktorý vám bude ležať pri nohách. Doslova.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Koberec Flair Rugs Blossom Charcoal Pink, 80 × 150 cm

  • Název: Koberec Flair Rugs Blossom Charcoal Pink, 80 × 150 cm
  • Cena: 65.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193620275
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce