Koberec Hübsch Muresso

Koberec Hübsch Muresso, ø 150 cm

146.90 €

Nie je prečo váhať, Koberec Hübsch Muresso, ø 150 cm čo nám dodáva Hübsch - tento hit ľahko nájdete výhodne za 146.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 60 EUR alebo viac. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5712772063842
Do obchodu

Popis

Hübsch

Sú to práve detaily, na ktorých záleží. Dánska značka Hübsch si je toho vedomá a prichádza preto s kolekciou nábytku a dekorácií, ktoré sa svojím nadčasovým dizajnom a kvalitným spracovaním hodia ako do scandi riešených interiérov, tak aj do industriálnych či glamourových.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Koberec Hübsch Muresso, ø 150 cm

  • Název: Koberec Hübsch Muresso, ø 150 cm
  • Cena: 146.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772063842
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce