Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Aline Darro

Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Aline Darro, 160 × 230 cm

267.90 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Aline Darro, 160 × 230 cm od populárnej značky Universal - tento hit zaobstaráte výhodne za 267.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60 EUR. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 8430176434446
Do obchodu

Popis

Universal

Doprajte si pohodlie a dizajn v jednom. S kobercom z kolekcie Aline od značky Universal takého spoločníka získate. Ochránite s ním podlahu pred poškodením, vaše nôžky pred zimou a zároveň bude krásne svedčať vášmu interiéru.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Aline Darro, 160 × 230 cm

  • Název: Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Aline Darro, 160 × 230 cm
  • Cena: 267.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176434446
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce