Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Bukit Blue

Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Bukit Blue, 140 × 200 cm

230.90 €

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Bukit Blue, 140 × 200 cm čo nám vyrába Universal - tento tovar si môžete nechať doručiť za vynikajúcu cenu 230.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8430176657043
Do obchodu

Popis

Universal

Nápadité vzory a ľahko kombinovateľné odtiene. To však nie je jedinými plusmi tohto koberca z kolekcie Bukit od značky Universal. Skvele ochráni vaše nôžky pred studenou podlahou a tú pred poškodením. A v neposlednom rade, je tiež upravený špeciálnou technológiou pre väčšiu odolnosť.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Bukit Blue, 140 × 200 cm

  • Název: Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Bukit Blue, 140 × 200 cm
  • Cena: 230.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176657043
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce