Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Deir Zurro

Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Deir Zurro, 160 × 230 cm

267.90 €

Ponuka pre vás: Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Deir Zurro, 160 × 230 cm obľúbenej značky Universal - tento tovar si môžete nechať poslať po zlacnenie za 267.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60 EUR. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8430176657128
Do obchodu

Popis

Universal

Zútulnite chodbu s chladnou podlahou alebo osviežte kuchyňu aj obývačku. S kobercom z kolekcie Colors od značky Universal to pôjde jedna radosť. Môžete totiž vyberať z nepreberného množstva netradičných vzorov aj jednofarebných, elegantnejších kúskov. Vďaka použitému materiálu sa navyše môžete spoľahnúť na bezproblémovú údržbu a žiarivé farby. ♥

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Deir Zurro, 160 × 230 cm

  • Název: Koberec vhodný aj do e×teriéru Universal Deir Zurro, 160 × 230 cm
  • Cena: 267.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176657128
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce