Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Gio Cerso

Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Gio Cerso, 60 × 120 cm

67.90 €

Exkluzívny Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Gio Cerso, 60 × 120 cm od spoločnosti Universal - tento artikel objednávajte za úžasnú cenu 67.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 8430176431544
Do obchodu

Popis

Universal

S kobercom z kolekcie Gio od značky Universal získate nielen dizajnový doplnok do interiéru, ale aj praktického pomocníka proti studenej podlahe.

Čo je heat-frise úprava?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejší voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca - stane sa viac atraktívnejším, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

O značke Universal:
Do vášho bývania sa nenápadne vkráda nuda? Moderné koberce Universal ju rázne zaženú. V jej ponuke nájdete kúsky, ktoré sa pýšia hebkými materiálmi. Sú veľmi príjemné na dotyk, ale majú aj skvele izolačné vlastnosti a ľahko sa udržujú.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem toho estetického je naporúdzi aj nejeden užitočný dôvod. Koberec ideálne izoluje hluk aj studené teploty. Zahreje tak vaše bosé nôžky a utlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré sa zdieľajú s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale podlahu od psíkov alebo mačičiek, respektíve ich pazúrikov, dokáže ochrániť. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym poposedávaním a následným šúchaním sedačky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť. Tomu koberec ľavou zadnou predíde.

Parametry produktu Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Gio Cerso, 60 × 120 cm

  • Název: Koberec vhodný aj do exteriéru Universal Gio Cerso, 60 × 120 cm
  • Cena: 67.90 EUR
  • Výrobce: Universal
  • EAN: 8430176431544
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce