Koberec Vitaus Farsiko

Koberec Vitaus Farsiko, 80 × 150 cm

28.00 EUR €

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Koberec Vitaus Farsiko, 80 × 150 cm s pečetí kvality Vitaus - tento artikl musíte mít v časové omezené slevě za 29.00. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Značka: 
SKU: 8698921694068
Do obchodu

Popis

Vitaus

Zadovážte si nevšedne poňatý koberec, ktorý oživí váš interiér. Obavy z jeho zdĺhavého čistenia však mať nemusíte. Tento kúsok značky Vitaus je odolný a hodí sa na frekventovane využívané miesta.

Kúsky značky Vitaus sú totiž protišmykové a veľmi odolné. V prípade zašpinenia ich navyše môžete dať do práčky a koberec tak bude bez väčšej námahy ako nový. A vy si tak môžete zariadiť interiér presne podľa svojich predstáv.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte.

Parametry produktu Koberec Vitaus Farsiko, 80 × 150 cm

  • Název: Koberec Vitaus Farsiko, 80 × 150 cm
  • Cena: 29.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • EAN: 8698921694068
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce