Koberec Vitaus Mula Lento

Koberec Vitaus Mula Lento, ⌀ 100 cm

23.00 EUR €

Vaše možnosti obohacující Koberec Vitaus Mula Lento, ⌀ 100 cm od výrobce Vitaus - toto zboží si můžete nechat poslat za skvělou cenu 25.00. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60. No a to se jednoduše vyplatí.

Značka: 
SKU: 8698925804067
Do obchodu

Popis

Vitaus

Hľadáte koberec, ktorý je nielen nápaditý, ale navyše aj odolný a ľahko udržiavateľný? Potom sú pre vás kúsky značky Vitaus tým pravým orechovým.

Výhody materiálu:
Tento kúsok sa vďaka svojmu materiálu radí medzi syntetické koberce, ktoré majú nejednu výhodu. Majú nižšie výrobné náklady, teda aj cena je neporovnateľne nižšia ako u kobercov z prírodných vlákien. Majú skvelé antistatické vlastnosti a sú veľmi odolné voči roztočom, čo z nich robí ideálnu voľbu pre alergikov. Vďaka svojmu spracovaniu si držia sýtejšie odtiene a majú tvarovú stálosť.

Údržba koberca:
Nielen, že sa dá bez námahy umyť v ruke, ale možno ho tiež hodiť do práčky a vyprať na 30 °C. Vyhnite sa bielidlám a pri ručnom umývaní koberec nestláčajte a násilne nežmýkajte.

Parametry produktu Koberec Vitaus Mula Lento, ⌀ 100 cm

  • Název: Koberec Vitaus Mula Lento, ⌀ 100 cm
  • Cena: 25.00 EUR
  • Výrobce: Vitaus
  • EAN: 8698925804067
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce