Koženková 3-miestna sedačka Vivonita Skolm Vivonita

Koženková 3-miestna sedačka Vivonita Skolm

596.00 EUR €

Dnes je tu pre vás Koženková 3-miestna sedačka Vivonita Skolm s trendy značkou Vivonita - tento artikel odporúčame za takmer veľkoobchodnú cenu 622.00 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60 EUR. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 4251194932158
Do obchodu

Popis

Vivonita

Koženka a retro v kombinácii s moderným vzhľadom pomáhajú vzniknúť unikátnym kúskom z kolekcie Skolm. Interiér s týmto kúskom prekukne a o pohodlie rozhodne núdza nebude. Poťahovým materiálom je koženka, ktorá sa vracia do módy aj vďaka tomu, že nepodporuje násilie na zvieratách.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Koženková 3-miestna sedačka Vivonita Skolm

  • Název: Koženková 3-miestna sedačka Vivonita Skolm
  • Cena: 622.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194932158
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce