Koženkové kreslo Vivonita Skolm Vivonita

Koženkové kreslo Vivonita Skolm

374.00 EUR €

Vynikajúci Koženkové kreslo Vivonita Skolm od originálneho výrobcu Vivonita - tento produkt doručujeme s úžasnou cenovkou 394.00 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Naplníte Ak košík tovarom nad šesťdesiat euro, okamžite máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 4251194932134
Do obchodu

Popis

Vivonita

Koženka a retro v kombinácii s moderným vzhľadom pomáhajú vzniknúť unikátnym kúskom z kolekcie Skolm. Interiér s týmto kúskom prekukne a o pohodlie rozhodne núdza nebude. Poťahovým materiálom je koženka, ktorá sa vracia do módy aj vďaka tomu, že nepodporuje násilie na zvieratách.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Koženkové kreslo Vivonita Skolm

  • Název: Koženkové kreslo Vivonita Skolm
  • Cena: 394.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194932134
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce