Limetkovozelený vonkajší puf v sivom ráme Calme Jardin Nicea Calme Jardin

Limetkovozelený vonkajší puf v sivom ráme Calme Jardin Nicea

351.90 EUR €

No tak tohle je gól: Limetkovozelený vonkajší puf v sivom ráme Calme Jardin Nicea co nám dodává Calme Jardin - tento artikl je v tento okamžik s extra slevou za 366.90. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez akéhokoľvek poplatku sa teraz vzťahuje už na objednávky v minimálnej hodnote 60 euro. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Značka: 
SKU: 5901122087069
Do obchodu

Popis

Calme Jardin

Čím pohodlnejšia pohovka, tým sladší odpočinok. S kolekciou záhradného nábytku Nicea sa prenesiete na slnečnú promenádu Azúrového pobrežia.

Pohovky sú vyrobené z kvalitnej peny a ich poťahy sú odolné proti slnečnému UV, vlhkosti i poškrabaniu. Vychutnáte si tak nejednu letnú sezónu, navyše ich zaobstaráte v moderných letných farbách od modrej až po limetkovozelenú.

Materiál poťahov je 100% PES vodeodolná tkanina. V prípade kontaktu s tekutinou zostane voda na povrchu v podobe kvapiek (280 g/m²) a nepresiakne.

Calme Jardin
Calme Jardin to je moderná verzia rajskej záhrady. Kvalitný záhradný nábytok si zamilujete pre jeho svieže farby a kvalitné materiály, odolné proti poškriabaniu, vlhkosti a slnečnému žiareniu.

Parametry produktu Limetkovozelený vonkajší puf v sivom ráme Calme Jardin Nicea

  • Název: Limetkovozelený vonkajší puf v sivom ráme Calme Jardin Nicea
  • Cena: 366.90 EUR
  • Výrobce: Calme Jardin
  • EAN: 5901122087069
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce