Misa z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova

Misa z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 25 cm

13.90 EUR €

Špičkové zboží, Misa z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 25 cm kvalitní značky Nachtmann - tento hit můžete pořídit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 14.90. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Značka: 
SKU: 4003762184946
Do obchodu

Popis

Nachtmann

Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu.

Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti.

Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za sklá vitríny. Ide o sklenený luxus, ktorý môžete mať dennodenne v ruke a užívať si jeho blízku prítomnosť.

Parametry produktu Misa z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 25 cm

  • Název: Misa z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova, ⌀ 25 cm
  • Cena: 14.90 EUR
  • Výrobce: Nachtmann
  • EAN: 4003762184946
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce