Modrá dvojmiestna pohovka Vivonita Blair Vivonita

Modrá dvojmiestna pohovka Vivonita Blair

527.00 EUR €

Produkt osvědčený zákazníky, Modrá dvojmiestna pohovka Vivonita Blair s osvědčenou značkou Vivonita - tento hit pořídíte výhodně za 551.00. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Akonáhle sa vám zapáči tovaru nad 60, cenu dopravy už nemusíte riešiť, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí.

Značka: 
SKU: 4251194930451
Do obchodu

Popis

Vivonita

Usaďte sa do kráľovsky pôsobiaceho kresla z kolekcie Blair a nenechajte sa aspoň chvíľu ničím rušiť. Vysoké zadné operadlo nielenže vytvorí pohodlnú oporu pri sedení, ale taktiež vám aspoň čiastočne pomôže odrušiť okolie, a vy si tak môžete vychutnať chvíľu pre seba.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále sa zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie alebo sa do povrchu prederie diera. V tej chvíli sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Modrá dvojmiestna pohovka Vivonita Blair

  • Název: Modrá dvojmiestna pohovka Vivonita Blair
  • Cena: 551.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194930451
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce