Modrá kameninová miska na puding s uškom Mason Cash Basin

Modrá kameninová miska na puding s uškom Mason Cash Basin, ⌀ 16 cm

9.90 €

V akcii je práve teraz Modrá kameninová miska na puding s uškom Mason Cash Basin, ⌀ 16 cm od kvalitného výrobcu Mason Cash - tento artikel nakupujte s úžasnou cenovkou 9.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 5010853255460
Do obchodu

Popis

Mason Cash

Naučte sa pripravovať puding, ktorý vám bude závidieť aj kdejaký šéfkuchár. Či už sa uchýlite k verzii z vrecúška, alebo sa odhodláte na výrobu vlastného domáceho pudingu, kuchynskí pomocníci zostávajú rovnakí .

Značka, ktorá je tu pre vás viac ako 200 rokov :
Mason Cash je dnes už legendárny značkou riadu, ktorá sa zrodila pred viac ako 200 rokmi v Anglicku. Berie si to najlepšie z tradičných viktoriánskych kuchýň a za celú dobu svojej existencie mení svoje výrobky len minimálne. Jednej veci sa ale drží stále - kvalitné kameniny , z ktorých vyrába ikonické misy. Aj preto je voľbou mnohých kuchárov po celom svete .

Pozvite aj do svojej kuchyne nádherných kuchynských pomocníkov Mason Cash , s ktorými pôjde pečenie a príprava jedál pekne od ruky.

Parametry produktu Modrá kameninová miska na puding s uškom Mason Cash Basin, ⌀ 16 cm

  • Název: Modrá kameninová miska na puding s uškom Mason Cash Basin, ⌀ 16 cm
  • Cena: 9.90 EUR
  • Výrobce: Mason Cash
  • EAN: 5010853255460
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce