Modrá kovová rohová polica na balkón ADDU MWH

Modrá kovová rohová polica na balkón ADDU MWH, výška 100 cm

37.00 EUR €

Velmi oblíbený produkt Modrá kovová rohová polica na balkón ADDU MWH, výška 100 cm od společnosti ADDU - tento produkt objednáte za téměř velkoobchodní cenu 38.00. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Značka: 
SKU: 4260278799082
Do obchodu

Popis

ADDU

Aj na tom najmenšom balkóne si môžete zariadiť pravý záhradnícky raj. Na rohovú viacposchodovú policu sa vám zmestí nespočetne veľa byliniek, okrasných kvetín alebo napríklad aj balkónovej zeleniny. To, že bývate v centre mesta totiž neznamená, že si na raňajky nemôžete dopriať vlastnoručne vypestované paradajky ♥
Pevný kovový rám zaistí polici stabilitu a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Pestré farby zase osviežia vašu záhradku.

Stavte na kvalitu so záhradným nábytkom Addu. V širokom sortimente tejto značky nájdete to pravé posedenie na záhradu, balkón alebo napríklad aj na predzáhradku svojho bistra či reštaurácie. Všetko kvalitné drevo použité na výrobu sa pýši certifikáciou FSC ®, ktorá zaručuje, že stromy pochádzajú z lesov spravovaných udržateľným spôsobom. Hliníkové kúsky zasa oceníte pre jednoduchú údržbu a ľahkú manipuláciu vďaka nízkej hmotnosti. Ktorá kolekcia bude práve pre vás tá pravá?

Parametry produktu Modrá kovová rohová polica na balkón ADDU MWH, výška 100 cm

  • Název: Modrá kovová rohová polica na balkón ADDU MWH, výška 100 cm
  • Cena: 38.00 EUR
  • Výrobce: ADDU
  • EAN: 4260278799082
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce