Modré bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s mikrofónom Urbanears Plattan II BT Indigo Urbanears

Modré bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s mikrofónom Urbanears Plattan II BT Indigo

109.99 EUR €

Toto si zamilujete: Modré bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s mikrofónom Urbanears Plattan II BT Indigo s trendy značkou Urbanears - tento tovar si môžete zakúpiť v bombastické akcii za 109.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 60 EUR alebo viac. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Značka: 
SKU: 7340055350501
Do obchodu

Popis

Urbanears

Kolekcia slúchadiel Plattan II BT sú novšou verziou slúchadiel z predchádzajúcej kolekcie Plattan II. Ide o vylepšené kúsky, ktoré vám doprajú ešte lepšie počúvanie. Slúchadlá sú bezdrôtové s pripojením cez Bluetooth s ovládaním pre smartphony. Majú vstavaný mikrofón pre vybavovanie telefónnych hovorov.

Slúchadlá majú takmer nezničiteľný elastický mostík a textíliou potiahnutý kábel, ktorý navrhla švédska návrhárka Sandra Backlund. Hudbu si s týmito slúchadlami nemusíte užívať sami.

Podeľte sa o hudobné zážitky s priateľmi vďaka konektoru ZoundPlug, ku ktorému možno pripojiť ďalších pár slúchadiel. Zaujímavosťou je multifunkčný joystick umiestnený na pravom slúchadle. Ten možno ovládať pohybmi do strany. Vďaka tomu môžete meniť hlasitosť či preskakovať medzi skladbami.

Vstavaná batéria vydrží okolo 30 hodín. Slúchadlá sú až prekvapivo ľahké - váži len 145 gramov .

Parametry produktu Modré bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s mikrofónom Urbanears Plattan II BT Indigo

  • Název: Modré bezdrôtové Bluetooth slúchadlá s mikrofónom Urbanears Plattan II BT Indigo
  • Cena: 109.99 EUR
  • Výrobce: Urbanears
  • EAN: 7340055350501
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce