Modro-biela pruhovaná podnožka Max Winzer Lorris Max Winzer

Modro-biela pruhovaná podnožka Max Winzer Lorris

380.90 EUR €

Akostný Modro-biela pruhovaná podnožka Max Winzer Lorris od spoločnosti Max Winzer - tento hit môžete získať za vynikajúcu cenu 399.99 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 4052431080454
Do obchodu

Popis

Max Winzer

Kolekcia Lorris, to je pohodlie v tradičnom poňatí. Kreslá a podnožky skvele doplnia klasické interiéry. Stanú sa ale aj skvelým výstrelkom medzi modernejšími kúskami.

O značke:

Max Winzer je nemecká rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, ktorá na trhu čalúneného sedacieho nábytku pôsobí už od roku 1945.

Dôraz kladú na výnimočnú kvalitu, funkčnosť a spoľahlivosť jednotlivých produktov. Niet teda divu, že sa kúsky Max Winzer môžu pýšiť zlatou známkou kvality od nemeckej asociácie pre kvalitu nábytku.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, keď sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Modro-biela pruhovaná podnožka Max Winzer Lorris

  • Název: Modro-biela pruhovaná podnožka Max Winzer Lorris
  • Cena: 273.00 EUR
  • Výrobce: Max Winzer
  • EAN: 4052431080454
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce