Modro-sivý koberec Elle Decor Euphoria Sannois

Modro-sivý koberec Elle Decor Euphoria Sannois, 120 × 170 cm

160.90 EUR €

Velmi oblíbený produkt Modro-sivý koberec Elle Decor Euphoria Sannois, 120 × 170 cm co nám vyrábí Elle Decor - tento produkt dodáváme za mimořádně nízkou cenu 167.90. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Vy tak neplatíte nic navíc!

Značka: 
SKU: 4260578028851
Do obchodu

Popis

Elle Decor

Ak je podlaha na vašej chodbe prázdna a vaše nohy studené, je na čase to zmeniť. Rozviňte po nej behúň od Elle Decor a sledujte, ako získava na elegancii francúzskych palácov.
Na výber máte z mnohých farieb a klasických vzorov. Bez obáv ho nechajte aj na podlahe s vykurovaním. Je odolný. Ustojí stovky vašich návštev a ľahko ho opäť vyčistíte.

O kolekciu Curious:
V tejto kolekcii nájdete elegantný štýl inšpirovaný kobercami francúzskych palácov. Vybrať si môžete od neutrálnych až po výraznejšie geometrické vzory.

O značke Elle Decor:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decor rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi. Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytenie štýlu inšpirovaného Francúzska, ale aj na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov.

Parametry produktu Modro-sivý koberec Elle Decor Euphoria Sannois, 120 × 170 cm

  • Název: Modro-sivý koberec Elle Decor Euphoria Sannois, 120 × 170 cm
  • Cena: 167.90 EUR
  • Výrobce: Elle Decor
  • EAN: 4260578028851
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce