Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg

Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 160 × 230 cm

202.90 €

Váš obľúbený tovar, Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 160 × 230 cm pochádzajúce od značky Flair Rugs - tento artikel sa na vás teší za mimoriadne nízku cenu 202.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 EUR a viac! Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5031193619903
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Ochre od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte, až sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu nie je v tomto prípade vôbec mimo realitu.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce izolačné schopnosti, čo sa tepla a zvuku týka. Potešia aj svojou tvarovateľnou pamäťou, takže aj po dlhšom stláčaní vlákien sa vráti späť do pôvodného tvaru.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 160 × 230 cm

  • Název: Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 160 × 230 cm
  • Cena: 202.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193619903
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce