Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg

Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 80 × 150 cm

70.90 €

Dnes je tu pre vás Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 80 × 150 cm pochádzajúce od značky Flair Rugs - tento tovar si môžete nechať poslať výhodne za 70.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! A čo takto doprava ZADARMO? Ak si objednáte nad 60 €, neplatíte poštovné. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5031193619910
Do obchodu

Popis

Flair Rugs

Sú vám blízke elegantné geometrické vzory? To vás koberce z kolekcie Ochre od značky Flair Rugs potešia. Tento umelecký kúsok vám bude doslova ležať pri nohách. A to počkajte, až sa po ňom prejdete. Uvidíte, že spojenie dizajnu a príjemného materiálu nie je v tomto prípade vôbec mimo realitu.

O vlnených kobercoch:
Vlnené koberce majú vynikajúce izolačné schopnosti, čo sa tepla a zvuku týka. Potešia aj svojou tvarovateľnou pamäťou, takže aj po dlhšom stláčaní vlákien sa vráti späť do pôvodného tvaru.

Prečo si zaobstarať koberec:
Okrem tej estetickej funkcie má aj ďalšie. Koberec ideálne izoluje hluk aj studenú teplotu. Zahreje tak vaše bosé nôžky a stlmí pobehovanie šantiacich detí. Má aj antistatické vlastnosti, je teda vhodný do interiérov, ktoré zdieľate s domácimi miláčikmi. Ich chlpy sa tak lepšie držia pri zemi a ľahšie sa tak upracú (to sa týka aj prachu). Zároveň ale dokáže ochrániť podlahu od pazúrkov psíkov alebo mačičiek. To sa týka aj zarytých milovníkov hororových filmov, ktorí nervóznym posedáváním a následným šúchaním pohovky môžu práve jej nohami podlahu poškodiť.

Parametry produktu Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 80 × 150 cm

  • Název: Modrozelený koberec Flair Rugs Furrow Duck Egg, 80 × 150 cm
  • Cena: 70.90 EUR
  • Výrobce: Flair Rugs
  • EAN: 5031193619910
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce