Modrý koberec Elle Decor Curious Lens

Modrý koberec Elle Decor Curious Lens, 77 × 150 cm

49.90 EUR €

Hit poslednej doby, Modrý koberec Elle Decor Curious Lens, 77 × 150 cm od výrobcu Elle Decor - tento artikel objednávajte s VIP zľavou pre každého za 51.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 4260628021092
Do obchodu

Popis

Elle Decor

Dobre viete, že klasická elegancia je nadčasová. Ak hľadáte, čo by ešte mohlo váš domov vyšperkovať, venujte pozornosť koberci od Elle Decor. Ten je povestný svojím francúzskym šarmom a váš domov razom premení v palác vo Versailles. Vyberte si z mnohých vzorov a farieb a nechajte sa rozmaznávať jeho zamatovou hebkosťou.
Môžete s ním vyšperkovať domov i svoju terasu, bez obáv, že sa zničí. Je totiž veľmi odolný a ľahko ho opäť vyčistíte. S pokojom ho nechajte aj na vyhrievanej podlahe, nič sa mu nestane. Len budete každý deň ponáhľať domov, aby zahrial vaše skrehnuté nohy.
  
O kolekciu Curious:
V tejto kolekcii nájdete elegantný štýl inšpirovaný kobercami francúzskych palácov. Vybrať si môžete od neutrálnych až po výraznejšie geometrické vzory.
O značke Elle Decor:
Francúzsky šarm sa značka Elle Decor rozhodla dostať do celého sveta pomocou štýlových kobercov. V jej repertoári sú prevažne kúsky v neutrálnych tónoch s jemnými vzormi. Pri výrobe si dáva záležať nielen na zachytenie štýlu inšpirovaného Francúzska, ale aj na kvalitnom prevedení a spracovaní materiálov.

Parametry produktu Modrý koberec Elle Decor Curious Lens, 77 × 150 cm

  • Název: Modrý koberec Elle Decor Curious Lens, 77 × 150 cm
  • Cena: 51.90 EUR
  • Výrobce: Elle Decor
  • EAN: 4260628021092
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce