Modrý obojstranný koberec Narma Luke Blue

Modrý obojstranný koberec Narma Luke Blue, 200 x 300 cm

256.00 €

Dnes je tady pro vás Modrý obojstranný koberec Narma Luke Blue, 200 x 300 cm co bereme od značky Narma - toto zboží si můžete nechat dodat v akci za 256.00. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám příjemné nakupování.

Značka: 
SKU: 4741274062344
Do obchodu

Popis

Narma

Originálny, nápaditý a nevšedný. Tak by sa v skratke dal popísať koberec značky Narma, ktorý zaujme aj svojim obojstranným prevedením. To sa nesie v rovnakom farebnom prevedení s ľahko odlišným dizajnom.

Prečo práve koberce značky Narma?
Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Tie sú tak obľúbené, že sa radia medzi špičky v odbore .

Pri ich výrobe kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami . Čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké. Sú obojstranné a je len na vás, ktorým vzorom zrovna ozdobíte svoj domov. Strany sa od seba vďaka vzorom líšia, avšak aj tak si držia dizajnovú podobnosť.

Hlavným materiálom každého kúsku je potom vždy prírodná bavlna , ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami, očkami alebo nopkami) či ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Parametry produktu Modrý obojstranný koberec Narma Luke Blue, 200 x 300 cm

  • Název: Modrý obojstranný koberec Narma Luke Blue, 200 x 300 cm
  • Cena: 256.00 EUR
  • Výrobce: Narma
  • EAN: 4741274062344
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce