Námornicky modrá rohová rozkladacia pohovka s leňoškou Bobochic Paris Panoramique XXL Mola

Námornicky modrá rohová rozkladacia pohovka s leňoškou Bobochic Paris Panoramique XXL Mola, pravý roh

2516.90 EUR €

Poctivý výrobek, Námornicky modrá rohová rozkladacia pohovka s leňoškou Bobochic Paris Panoramique XXL Mola, pravý roh oblíbené značky Bobochic Paris - tento produkt koupíte za perfektní cenu 2599.00. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stráviť minimálne šesťdesiat € a DOPRAVU ÚPLNE ZADARMO máte vo vrecku. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Značka: 
SKU: 5902860481614
Do obchodu

Popis

Bobochic Paris

Pri výbere pohovky občas stojíme pred ťažkým rozhodnutím, či investovať do pohodlia, alebo pekného dizajnu. S pohovkou parížskej značky Bobochic ale kompromisy robiť nemusíte!

Bobochic totiž kombinuje čisté línie s maximálnym pohodlím a vy si tak môžete užiť komfort aj špičkový francúzsky dizajn zároveň.

O značke:
Tím dizajnérov francúzskej značky Bobochic má viac ako 15 ročnú skúsenosť v navrhovaní a výrobe štýlového nábytku. Produkcia prebieha v Európe pod ich prísnym dohľadom. Za každým kúskom stoja hodiny tvrdej práce, nasadenie a maximálnu kreativita. Interiérový dizajn a výroba nábytku je pre Bobochic vášňou.

Parametry produktu Námornicky modrá rohová rozkladacia pohovka s leňoškou Bobochic Paris Panoramique XXL Mola, pravý roh

  • Název: Námornicky modrá rohová rozkladacia pohovka s leňoškou Bobochic Paris Panoramique XXL Mola, pravý roh
  • Cena: 2599.00 EUR
  • Výrobce: Bobochic Paris
  • EAN: 5902860481614
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce