Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Parka Ambiance

Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Parka

48.90 EUR €

Trendy Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Parka od oblíbené značky Ambiance - tento artikl se na vás těší za téměř velkoobchodní cenu 51.90. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Už se těšíte na svoji objednávku?

Značka: 
SKU: 5415231316687
Do obchodu

Popis

Ambiance

Za siedmimi horami je kráľovstvo malých princezien a princov, ktoré zdobia nástenné samolepky značky Ambiance. Plno vzorov, farieb i motívov urobí radosť nielen tým najmenším, ale aj samotným rodičom

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Parametry produktu Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Parka

  • Název: Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Parka
  • Cena: 51.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231316687
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce