Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Ziska Ambiance

Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Ziska

58.90 EUR €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Ziska od kvalitnej značky Ambiance - tento produkt máte po jednoduchej objednávke v bombastické akcii za 61.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60 EUR. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5415231276912
Do obchodu

Popis

Ambiance

Za siedmimi horami je kráľovstvo malých princezien a princov, ktoré zdobia nástenné samolepky značky Ambiance. Plno vzorov, farieb i motívov urobí radosť nielen tým najmenším, ale aj samotným rodičom

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Parametry produktu Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Ziska

  • Název: Nástenná samolepka Ambiance Giant Kid Sticker Scandinavian Mountains Ziska
  • Cena: 61.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231276912
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce