Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds From The Far North Ambiance

Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds From The Far North

48.90 EUR €

V akcii je práve teraz Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds From The Far North od Ambiance - tento hit nájdete v bombastické akcii za 51.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Len teraz je POŠTOVNÉ ZADARMO, keď si vyberiete tovaru nad 60€. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 5415231277223
Do obchodu

Popis

Ambiance

Vyzdobte detskú izbu týmito výraznými nástennými samolepkami so vzormi mráčikov a hviezdičiek, ktoré tým najmenším budú pri hraní aj zaspávaní robiť spoločnosť. Ich malé kráľovstvo tak bude hneď útulnejší a zábavnejšie.

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Rozmer najväčšej samolepky je 20 x 45 cm a tej najmenšej 7,5 x 15 cm a 8 x 8 cm. Balenie príde na kartóne s rozmermi 60 x 70 cm.

Parametry produktu Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds From The Far North

  • Název: Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Clouds From The Far North
  • Cena: 51.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231277223
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce