Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Giant Mountains Donka Ambiance

Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Giant Mountains Donka

61.90 €

Top produkt, Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Giant Mountains Donka oblíbené značky Ambiance - toto zboží si můžete objednat za úžasnou cenu 61.90. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Značka: 
SKU: 5415231290055
Do obchodu

Popis

Ambiance

Za siedmimi horami je kráľovstvo malých princezien a princov, ktoré zdobia nástenné samolepky značky Ambiance. Plno vzorov, farieb i motívov urobí radosť nielen tým najmenším, ale aj samotným rodičom

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Parametry produktu Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Giant Mountains Donka

  • Název: Nástenná samolepka Ambiance Scandinavian Giant Mountains Donka
  • Cena: 61.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231290055
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce