Nástenná samolepka Ambiance Wall Decal Paris the Racecourse

Nástenná samolepka Ambiance Wall Decal Paris the Racecourse, 85 × 60 cm

58.90 EUR €

Top produkt, Nástenná samolepka Ambiance Wall Decal Paris the Racecourse, 85 × 60 cm od producenta Ambiance - tento produkt obchodujeme v husté akci za 61.90. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Udělejte si radost.

Značka: 
SKU: 5415231048915
Do obchodu

Popis

Ambiance

Táto farebná samolepka sa postará o poriadne oživenie nudných múrov vášho interiéru. Nemusíte tak siahať po štetci s farbou ani po zbíjačke. Výrazné zmeny docielite ľahko a jednoducho.

Aplikácia:
Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené.

O značke:
Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.

Parametry produktu Nástenná samolepka Ambiance Wall Decal Paris the Racecourse, 85 × 60 cm

  • Název: Nástenná samolepka Ambiance Wall Decal Paris the Racecourse, 85 × 60 cm
  • Cena: 61.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231048915
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce