Nástenné samolepky svietiace v tme Ambiance Moon And Falling Stars Ambiance

Nástenné samolepky svietiace v tme Ambiance Moon And Falling Stars

18.90 EUR €

Tradičný bestseller, Nástenné samolepky svietiace v tme Ambiance Moon And Falling Stars od kvalitného výrobcu Ambiance - tento tovar si môžete objednať výhodne za 19.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 60€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Značka: 
SKU: 5415231039203
Do obchodu

Popis

Ambiance

Premýšľate čím oživiť detskú izbičku? Skúste nástenné samolepky značky Ambiance. Tie z kráľovstva tých najmenších vytvoria miesto, kde bude radosť chodiť spať alebo sa hrať.

Údržba je veľmi jednoduchá, stačí ju utrieť navlhčenou handričkou. Nepoužívajte rozpúšťadlá ani agresívne čistiace prostriedky. Samolepka môže horšie držať na stenách, ktoré boli natreté menej ako 30 dní dozadu, na stenách vystavených vlhkosti, na hrubých a zrnitých omietkach či na tých, ktoré sú natreté vodoodolným silikónovým náterom. Pri odnímaní samolepky môžete stenu poškodiť v prípade, že je na nej viac vrstiev omietky, je v miestnosti vlhkosť alebo je stena z druhej strany vonkajšia.

Rozmery jednotlivých samolepiek v tvare hviezd sú 2 až 20 cm. Rozmer samolepky v tvare mesiaca je 15 x 15 cm.

Parametry produktu Nástenné samolepky svietiace v tme Ambiance Moon And Falling Stars

  • Název: Nástenné samolepky svietiace v tme Ambiance Moon And Falling Stars
  • Cena: 19.90 EUR
  • Výrobce: Ambiance
  • EAN: 5415231039203
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce