Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo

Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm

167.90 €

Veľmi obľúbený produkt Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm od obľúbenej značky Hübsch - tento produkt predávame v perfektnej akcii za 167.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Kategorie: ,
Značka: 
SKU: 5712772060957
Do obchodu

Popis

Hübsch

Praktické zrkadlo by vo vašom interiéri nemalo chýbať. A čím väčšie, tým lepšie. To je krédo dánskej značky Hübsch, pretože prichádza s kolekciou zrkadiel, ktoré sa väčšími rozmermi pýšia. Okrem vašej osobnej krásy budú lepšie odrážať aj krásu vášho domova.♥

Toto zrkadlo sa hodí hlavne do scandi riešených interiérov s jemnejšími pastelovými tónmi, ale zakomponovať ho môžete aj do industriálneho bývania.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm

  • Název: Nástenné zrkadlo Hübsch Srijolo, 42 × 48 cm
  • Cena: 167.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772060957
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce