Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA Agava Skandica

Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA Agava

134.00 €

Nabídka pro vás: Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA Agava od značky Skandica - tento produkt obchodujeme v časové omezené slevě za 134.00. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A to ešte nie je všetko, dopravu za vás hradí e-shop, keď hodnota vášho košíka presiahne 60. No a to se jednoduše vyplatí.

Značka: 
SKU: 5902273656111
Do obchodu

Popis

Skandica

Praktických odkladacích plôch nie je nikdy dosť, a čo potom v spojení s tak efektnými dizajnom. Nočný stolík z kolekcie Viveca Dark sa pýši veľmi starostlivo spracovaným masívnym borovicovým drevom.

K dispozícii má jednu užitočnú a objemnú zásuvku, ktorá pojme vaše cennosti a menšie predmety. Môže poslúžiť napríklad na uloženie obľúbenej knižky, ktorú radi pred spaním čítate. Alebo taktiež na zásobu štupľov do uší, ak je vaša drahá polovička nekorunovaným kráľom v hlbokom oddychovaní.

Stolík krásne dozdobí masívna posteľ z rovnakej kolekcie , ktorá je k dispozícii v štyroch základných veľkostiach.

Starostlivosť o tento kus nábytku je veľmi jednoduchá, stačí pravidelne utierať a zbavovať povrch nečistôt a prachu. Pre zvýšenie trvanlivosti a odolnosti dreva môžete zvoliť rôzne spôsoby impregnácie a rôzne prípravky určené pre starostlivosť o masívne drevo.

Parametry produktu Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA Agava

  • Název: Nočný stolík z masívneho borovicového dreva SKANDICA Agava
  • Cena: 134.00 EUR
  • Výrobce: Skandica
  • EAN: 5902273656111
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce