Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love

Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm

22.00 EUR €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm od Butter Kings - tento artikel musíte mať za perfektnú cenu 51.90 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Na vami zadanú adresu bude BEZPLATNE dopravená objednávka v hodnote 60 EUR alebo viac. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 8596457060251
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Milé a zábavné vzory, pomocou ktorých vyjadríte svoju osobnosť a zmysel pre humor. Či už s vankúšmi jemne doladíte pohovku alebo nimi obložíte celú posteľ, vždy budú hrať veselými farbami.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to moc dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm

  • Název: Obliečka na vankúš Butter Kings z bavlny Terrazo Love, 50 x 50 cm
  • Cena: 51.90 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • EAN: 8596457060251
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce