Obliečka na vankúš WeLoveBeds Dove

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Dove, 50 × 50 cm

23.90 EUR €

Trhem osvědčený produkt, Obliečka na vankúš WeLoveBeds Dove, 50 × 50 cm od oblíbené značky WeLoveBeds - toto zboží si můžete nechat doručit za výhodnou cenu 23.90. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Značka: 
SKU: 5902409733747
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Ako ľahko skrášliť spálňu? S novým vankúšom od WeLoveBeds to bude otázka niekoľkých minút. Nechajte rozkvitnúť aj tú vašu ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Dove, 50 × 50 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Dove, 50 × 50 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • EAN: 5902409733747
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce