Obliečka na vankúš WeLoveBeds Orange & Rasberry

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Orange & Rasberry, 45 × 45 cm

21.90 EUR €

Tohle si zamilujete: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Orange & Rasberry, 45 × 45 cm co nám dodává WeLoveBeds - tento produkt posíláme po zlevnění za 21.90. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 60€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Značka: 
SKU: 5902409730289
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Je snáď niečo lepšie, než sa po dlhom dni zvaliť do postele? Aby sa vám dobre odpočívalo, zaistite si množstvo vankúšov. Napríklad také s obliečkami od WeLoveBeds. Sú štýlové a príjemné zároveň a padnú každej spálni.

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Orange & Rasberry, 45 × 45 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Orange & Rasberry, 45 × 45 cm
  • Cena: 21.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • EAN: 5902409730289
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce