Obliečka na vankúš WeLoveBeds Serenity

Obliečka na vankúš WeLoveBeds Serenity, 60 × 60 cm

28.99 EUR €

Trhem osvědčený produkt, Obliečka na vankúš WeLoveBeds Serenity, 60 × 60 cm od firmy WeLoveBeds - tento artikl čeká na vás v akci za 28.99. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. No a to se jednoduše vyplatí.

Značka: 
SKU: 5902409732504
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

V WeLoveBeds milujú spánok a odpočinok. Pokiaľ na tom ešte nie ste rovnako, zamilujte si ho s ich obliečkami na vankúše. Budú štýlovým doplnkom a zaistia príjemné sny ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Obliečka na vankúš WeLoveBeds Serenity, 60 × 60 cm

  • Název: Obliečka na vankúš WeLoveBeds Serenity, 60 × 60 cm
  • Cena: 28.99 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • EAN: 5902409732504
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce