Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment

Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm

76.00 EUR €

Unikátny Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm od originálneho výrobcu Butter Kings - tento hit môžete získať v hustej akciu za 103.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Stačí naplniť košík tovarom nad šesťdesiat euro a dopravu NEPLATÍTE. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Značka: 
SKU: 8596457075804
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm

  • Název: Obliečky na dvojlôžko Butter Kings z bavlneného saténu Hygge Moment, 200 x 200 cm
  • Cena: 103.90 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • EAN: 8596457075804
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce