Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Cactus Watercolour

Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Cactus Watercolour, 135 x 200 cm

54.00 EUR €

Udělejte si radost: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Cactus Watercolour, 135 x 200 cm co bereme od značky Butter Kings - tento artikl objednávejte za výhodnou cenu 82.90. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A najlepšie na tom všetkom je, že pri objednávke nad 60€ nezaplatíte ani korunu za dopravu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Značka: 
SKU: 8596457002442
Do obchodu

Popis

Butter Kings

Tieto obliečky sú vyrobené zo 100% bavlny. Tá je vďaka špecifickému spôsobu tkania lesklá a hebká na dotyk rovnako ako satén. Narozdiel od saténu vás ale nebude chladiť. No len si predstavte, ako sa v náruči bavlneného saténu a rozkošnej potlače bude krásne zaspávať.

O značke Butter Kings

Tieto výrobky sa nikdy nepozreli do Ázie, no za to veľmi dobre vedia, ako to vyzerá v Česku. Práve tam ich značka Butter Kings necháva navrhovať a vyrábať. Lokálne a z kvalitných materiálov ako sú bavlnený satén či keramika.

Všetci zamestnanci od dizajnu až po výrobu jasne vedia, čo je ich cieľom. Dať bežne používaným pohárom, utierkam či obliečkamnezabudnuteľnú potlač, ktorá vás vždy pobaví či dokonca rozcíti.

Parametry produktu Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Cactus Watercolour, 135 x 200 cm

  • Název: Obliečky na jednolôžko Butter Kings z bavlneného saténu Cactus Watercolour, 135 x 200 cm
  • Cena: 82.90 EUR
  • Výrobce: Butter Kings
  • EAN: 8596457002442
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce