Obojstranný koberec Narma Tidriku Gold

Obojstranný koberec Narma Tidriku Gold, 80 × 250 cm

90.00 €

Top produkt, Obojstranný koberec Narma Tidriku Gold, 80 × 250 cm s preslávenou značkou Narma - tento hit ľahko nájdete v sezónne zľave za 90.00 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Ak sa vám páči bezplatné poštovné, skontrolujte, že objednávate za viac ako 60€. Už sme vás presvedčili, že toto musíte mať?

Značka: 
SKU: 4741274040557
Do obchodu

Popis

Narma

Stačí jeden krok a vaše nôžky budú vedieť, že koberec značky Narma je ten pravý. Potom sa stačí okom zamerať na jeho dizajn a bude vyhrané. Tento dizajnový kúsok je totiž obojstranný a vyrobený z príjemných materiálov veľmi starostlivým a kvalitným spôsobom. Vo výsledku ide teda o ideálny koberec, ktorý skrášli domov jedna radosť.

Prečo práve koberce značky Narma?
Narma je značka, ktorá sídli v estónskej Lihule, kde už od roku 1992 vyrába výnimočné štýlové koberce. Tie sú tak obľúbené, že sa radia medzi špičky v odbore .

Pri ich výrobe kombinujú rokmi nazbierané skúsenosti s nikdy nekončiacimi inováciami . Čo sa týka dizajnu, vsádzajú predovšetkým na zaujímavé vzory.

Tieto koberce nie sú len tak hocijaké. Sú obojstranné a je len na vás, ktorým vzorom zrovna ozdobíte svoj domov. Strany sa od seba vďaka vzorom líšia, avšak aj tak si držia dizajnovú podobnosť.

Hlavným materiálom každého kúsku je potom vždy prírodná bavlna , ktorá bola navyše získaná spôsobom prívetivým k životnému prostrediu. Bavlna je následne tkaná 2 spôsobmi: buklé (priadza s povrchom stvárneným slučkami, očkami alebo nopkami) či ženilka (priadza húsenicového tvaru).

Parametry produktu Obojstranný koberec Narma Tidriku Gold, 80 × 250 cm

  • Název: Obojstranný koberec Narma Tidriku Gold, 80 × 250 cm
  • Cena: 90.00 EUR
  • Výrobce: Narma
  • EAN: 4741274040557
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce