Olivovozelená trojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube Vivonita

Olivovozelená trojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube

1015.00 EUR €

Jakostní Olivovozelená trojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube od populární značky Vivonita - tento artikl se na vás těší s výjimečnou slevou za 1015.00. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si tovar v celkovej hodnote nad 60 € a poštovné máte ZADARMO. Přejeme vám příjemné nakupování.

Značka: 
SKU: 4251194927550
Do obchodu

Popis

Vivonita

Cube je tá pravá modulová pohovka pre rozrastajúcu sa alebo početnú rodinu.

Každá jej časť sa dá priložiť k tej druhej, a tak si vďaka modulom vytvoríte vlastné sedenie. Môžete ich pridávať, ale aj uberať a pripraviť tak rýchlo kreslá pre návštevy.

Moduly môžete samozrejme používať aj samostatne.

Cube je potiahnutá kvalitnou polyesterovou látkou s hodnotou Martindale (čiže odolnosťou látky voči oderu) 35 000, čo je štandardná hodnota značiaca spoľahlivosť.

Jednotlivé moduly sa k sebe nijako nepripájajú, stačí ich len priložiť k sebe, hranu k hrane. Rozbiehanie sa modulov od seba nehrozí, každý je totiž dostatočne ťažký.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim sa tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu prederie diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

A pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

Parametry produktu Olivovozelená trojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube

  • Název: Olivovozelená trojmiestna modulová pohovka Vivonita Velvet Cube
  • Cena: 1015.00 EUR
  • Výrobce: Vivonita
  • EAN: 4251194927550
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce