Oranžové závesné svietidlo Hübsch Muno Hübsch

Oranžové závesné svietidlo Hübsch Muno

188.90 €

Tradičný bestseller, Oranžové závesné svietidlo Hübsch Muno od kvalitného výrobcu Hübsch - tento produkt obchodujeme v časovej obmedzenej zľave za 188.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Beží vám čas na BEZPLATNÚ dopravu k objednávkam v hodnote 60 EUR a viac! Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5712772061237
Do obchodu

Popis

Hübsch

Okrem nábytku má dánska značka Hübsch v malíčku aj parádne osvetlenie. Tento kúsok sa nesie v modernom poňatí, ktoré bude sedieť ako do scandi, tak do industriálne riešených interiérov. Využitie je na vás, fantázii sa medze nekladú. Jedno je ale isté - okrem nezameniteľného dizajnu vás tento kúsok poteší aj svojou praktickosťou.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Oranžové závesné svietidlo Hübsch Muno

  • Název: Oranžové závesné svietidlo Hübsch Muno
  • Cena: 188.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772061237
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce