Plastová fľaša Equa Monsters

Plastová fľaša Equa Monsters, 0,4 l

9.99 EUR €

Perfektní Plastová fľaša Equa Monsters, 0,4 l s jakostní značkou Equa - tento hit získáte při právě probíhající akci za 9.99. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 3830054680425
Do obchodu

Popis

Equa

Zoznámte sa s najlepším spoločníkom na dodržiavanie pitného režimu! Legendárne recyklovateľné fľaše Equa sú praktické, trendy a sú navrhnuté s ohľadom na vaše každodenné potreby.

Ich ľahkosť ich predurčuje k tomu, aby ste ich mohli nosiť v kabelke alebo batohu a mali ich tak stále po ruke. Sú tiež veľmi odolné a navrhnuté tak šikovne, aby ste sa pri pití neobliali a aby vám dobre padli do ruky. Svojimi radostnými motívmi vás navyše povzbudia kedykoľvek na ne sa len pozriete.

Plastové fľaše Equa sú vyrobené z kvalitného materiálu Eastman Tritan, ktorý je jedným z najlepších plastových materiálov s ohľadom na vaše zdravie. Fľaše sú tak ľahko recyklovateľné a neobsahujú škodlivú látku BPA.

Parametry produktu Plastová fľaša Equa Monsters, 0,4 l

  • Název: Plastová fľaša Equa Monsters, 0,4 l
  • Cena: 9.99 EUR
  • Výrobce: Equa
  • EAN: 3830054680425
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce