Podložka na jogu Yoga Design Lab Breathe

Podložka na jogu Yoga Design Lab Breathe, 3,5 mm

111.90 EUR €

Jedinečná nabídka, Podložka na jogu Yoga Design Lab Breathe, 3,5 mm od kvalitního výrobce Yoga Design Lab - tento artikl nepropásněte extra levně za 77.90. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Populárny ponuka sa vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávok nad 60. Neplaťte jinde víc než musíte.

Značka: 
SKU: 646437453943
Do obchodu

Popis

Yoga Design Lab

Milujete jogu, ale už vás nebavia nudné, jednofarebné podložky? S hravými a nevšednými jogamatkami sa budete na každé cvičenie tešiť ešte o trochu viac. Povrch je nešmykľavý, v jednotlivých pozíciách sa teda budete cítiť bezpečne a pevne.

Materiál je prírodný, recyklovateľný a použité farby na vodnej báze sú nezávadné.
 
O značke:

Keď sa Chad, zakladateľ značky Yoga Design Lab, na dovolenke v Mekke jogy Yoga Barn pri cvičení pozrel okolo seba, videl len samé jednofarebné a nudné jogamatky.

Vnúklo mu to myšlienku, že predsa musí byť spôsob, ako vytvoriť funkčnú, ekologickú a zároveň esteticky krásnu podložku, na ktorej sa ásany budú praktizovať samé.

Rozhodol sa zbaliť pár vecí, presťahovať sa na Bali a realizovať sériu podložiek a pomôcok na jogu. A podarilo sa mu to úplne perfektne.

Parametry produktu Podložka na jogu Yoga Design Lab Breathe, 3,5 mm

  • Název: Podložka na jogu Yoga Design Lab Breathe, 3,5 mm
  • Cena: 77.90 EUR
  • Výrobce: Yoga Design Lab
  • EAN: 646437453943
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce