Podložka na jogu Yoga Design Lab Dreamscape

Podložka na jogu Yoga Design Lab Dreamscape, 1,5 mm

60.90 €

Velmi žádaný produkt, Podložka na jogu Yoga Design Lab Dreamscape, 1,5 mm s osvědčenou značkou Yoga Design Lab - tento artikl nepropásněte s VIP slevou pro každého za 60.90. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. NEPLAŤTE dopravné a balné, ponuka platí pre objednávky v hodnote nad šesťdesiat eur. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Značka: 
SKU: 646437569729
Do obchodu

Popis

Yoga Design Lab

Tenká, ale stabilná. Taká je podložka v originálnom dizajne. Vďaka svojej ľahkosti a tenkosti si ju môžete vziať so sebou do práce, do školy aj na dovolenku a umožní vám praktizovať jogu kdekoľvek a kedykoľvek. Na lekciách jogy navyše určite len tak nestretnete nikoho, kto by mal úplne rovnakú.

Cvičenie jogy je späté s prírodou, preto vás určite poteší aj to, že je jogamatka vyrobená z prírodnej gumy, je úplne recyklovateľná a farbená atramentami na vodnej báze.

O značke:

Keď sa Chad, zakladateľ značky Yoga Design Lab, na dovolenke v Mekke jogy Yoga Barn pri cvičení pozrel okolo seba, videl len samé jednofarebné a nudné jogamatky.

Vnúklo mu to myšlienku, že predsa musí byť spôsob, ako vytvoriť funkčnú, ekologickú a zároveň esteticky krásnu podložku, na ktorej sa ásany budú praktizovať samé.

Rozhodol sa zbaliť pár vecí, presťahovať sa na Bali a realizovať sériu podložiek a pomôcok na jogu. A podarilo sa mu to úplne perfektne.

Parametry produktu Podložka na jogu Yoga Design Lab Dreamscape, 1,5 mm

  • Název: Podložka na jogu Yoga Design Lab Dreamscape, 1,5 mm
  • Cena: 60.90 EUR
  • Výrobce: Yoga Design Lab
  • EAN: 646437569729
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce