Polica Hübsch Shelving Unit Tres

Polica Hübsch Shelving Unit Tres, dĺžka 150 cm

683.90 €

Limitovaná edícia produktu Polica Hübsch Shelving Unit Tres, dĺžka 150 cm od obľúbenej značky Hübsch - tento hit ľahko nájdete za bombastickú cenu 683.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak nechcete platiť dopravu, stačí vytvoriť objednávku v minimálnej hodnote 60 EUR. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5712772066737
Do obchodu

Popis

Hübsch

Ak hľadáte elegantný nábytok s puncom luxusu, zakotvite u dánskej značky Hübsch. V jej repertoári nájdete kúsky, ktoré si zamiluje nejeden nadšenec pre vycibrený a praktický dizajn. Presne taký je totiž aj tento kúsok.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Polica Hübsch Shelving Unit Tres, dĺžka 150 cm

  • Název: Polica Hübsch Shelving Unit Tres, dĺžka 150 cm
  • Cena: 683.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772066737
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce