Príručný ratanový stolík Hübsch Retto Hübsch

Príručný ratanový stolík Hübsch Retto

357.90 €

Príjemné pocity nadväzujúci Príručný ratanový stolík Hübsch Retto od originálneho výrobcu Hübsch - tento artikel je v tento okamih v hustej akciu za 357.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. DOPRAVA ZADARMO teraz aj bez špeciálneho kupónu, stačí nakúpiť za viac ako 60 euro. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 5712772066140
Do obchodu

Popis

Hübsch

Ratan dokáže byť aj veľmi elegantným materiálom s puncom luxusu. To dokazuje kolekcia Retto od dánskej značky Hübsch, v ktorej nájdete ako dizajnovo premyslený nábytok, tak aj nápadité dekorácie, ktoré hravo skrášlia váš interiér na nepoznanie. Nebojte sa ich medzi sebou nakombinovať, posilníte tým celkový dojem.

O značke Hübsch:
Dánsky dizajn vyrábaný pre úžitok i radosť, to je značka Hübsch v skratke. Tú založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roku 2010. Cieľom značky je poskytovať ľuďom vysokokvalitný nábytok do interiéru, ktorého každý detail je precízne vyrobený. Kľúčovým slovom je pre túto firmu šťastie, a to nielen vaše zákaznícke, ale aj šťastie dodávateľov, dizajnérov a výrobcov. Krok po kroku tak svojimi produktmi a prístupom robí šťastnejším celý svet. Kreatívny tím značky sídliaci v Dánsku si dáva záležať pri tvorení každej kolekcie na unikátnosti a kreativite, ktoré sa do každého kusu snažia vtlačiť.

Parametry produktu Príručný ratanový stolík Hübsch Retto

  • Název: Príručný ratanový stolík Hübsch Retto
  • Cena: 357.90 EUR
  • Výrobce: Hübsch
  • EAN: 5712772066140
Pozrite si všetky produkty značky

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobrazit všechny produkty od výroce